Na górze ∧

Szanowni Państwo!

O nasRóżnorodność. Praktyczność. Komfort.


To właśnie te idee przyświecały nam, podczas pierwszych prób wynalezienia doskonałego zamiennika glazury czy szkła. Który byłby jednocześnie tańszy, lżejszy i łatwiejszy w utrzymaniu. Dziś innowacyjna i opatentowana metoda produkcji WALLS — płyty MDF wysokiego połysku w technologii «Hot Coating» podbiła już Stanu Zjednoczone, Litwę, Łotwę, Czechy i Niemcy, a od 2016 roku dostępna jest również w Polsce w najlepszych sklepach meblowych i marketach budowlanych.

Wiele warstw do doskonałości.

Wszystkie produkty są wytwarzane na nowym niemieckim sprzęcie najnowszej generacji z zastosowaniem wysokiej jakości materiałów. Wykorzystujemy tylko solidne płyty MDF, posiadamy certyfikat na warstwę paneli, farby sprowadzamy ze Szwajcarii, a kleje z Hiszpanii. A wszystko po to, aby zapewnić produkt najnowszej generacji. Oferujemy sprytne i niedrogie panele do kuchni, jadalni, a także do sypialni czy łazienki jako np. elementy dekoracyjne szaf.

Wzornictwo paneli ściennych Walls.

W naszej galerii dostępnych jest aż 730 wzorów, a 40 z nich oferujemy bezpośrednio bez konieczności oczekiwania. Ciągle pracujemy nad wprowadzeniem nowych modeli, śledząc światowe trendy. Doskonale wiemy, że każda kultura i każdy kraj ma inne gusta i wyczucia stylu. Właśnie dlatego nasza deseni oferta jest tak bogata. Wprowadziliśmy możliwość zastrzeżenia wybranego wzoru dla danego dostawcy — po to, aby pomóc rozwijać biznes tym najbardziej kreatywnym indywidualistom i architektom wnętrz.


Jak zamówić panele?