15-620 Białystok, ul. Elewatorska 9

info@wallstrade.eu
EnglishGermanPolishRussian

Opis

Panel dekoracyjny MDF na wysoki połysk który doskonale nadaje się do wypełnienia przestrzeni między szafkami kuchennymi zamiast glazury i ciężkiego szkła.

Panel wymiarze 2800 x 610 x 6 mm, pocięty na 3 równe kawałki po 93 cm . Razem w komplecie są aluminiowe profile do montażu i zakończenia panela. To wszystko ułożone w kartonowym pudełku jako komplet.

Niezwykła, opracowana technologicznie z obu stron płyta MDF. Stworzona po to, aby umożliwić efektywne przykrycie, zabezpieczenie i wykreowanie swojej ulubionej przestrzeni w znacznie niższej cenie.

Są idealne do kuchni, baru, aneksu, przestrzeni jadalnej. Mogą służyć jako element dekoracyjny łóżek lub szaf. Ozdobią ścianę, przykryją nierówne powierzchnie i zabezpieczą je przed czynnikami zewnętrznymi. Krople wody, osiadający tłuszcz, wysoka temperatura nawet do 160 (stopni Celcjusza) nie wpływają negatywnie na panel. Dzięki specjalnej technologii produkcji płyty są trwałe i odporne na puchnięcie. Dzięki niezwykle gładkiej powierzchni brud można usunąć za pomocą zwykłej wody z mydłem.

Przy zamówieniu od 30 sztuk istnieje możliwość druku własnego wzoru.

Ich montaż nie wymaga też specjalnego przygotowania powierzchni.

Dzięki przystępnej cenie panel z nadrukiem można bezproblemowo wymieniać przy każdej nowej aranżacji przestrzeni.